SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bägare 5624256

nr 562 4256

Bägare

silver, Svensk, 17/1800-tal, senare Engelska kontrollstämplar från 1890-tal, höjd: 17

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 26 januari 2009
kl 18:10:52

Silver
Firma Svenskt Tenn