KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 15694442
nr 1569 4442
Johan Johansson
(1879-1951), Sverige
Färgkrita, Hässjor. Signerad, 32x43 cm, yttermått inklusive ram: 51x59 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 19:48:13
100 kr
150 kr
Johan Johansson
Läs mer om Johan Johansson