KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16045206

nr 1604 5206

Bertil Öhlund (1923-2003), Sverige. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 133x198 cm

måndag 11 mars 2024
kl 19:39:52