KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affisch 15543230

nr 1554 3230

Affisch

Litografisk, Matisse, Musée Nice, Ej signerad, oramad. Bladets mått: 99x63 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 7 augusti 2023
kl 20:58:10