KONST / Skulptur & konsthantverk / Dalahästar 8461577

nr 846 1577

Dalahästar

11 st, höjd: 4-26 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 16 september 2013
kl 19:50:27