LIGHTING / Wall lamps / Wall bracket mirrors 16784108
nr 1678 4108
WALL BRACKET MIRRORS
one pair, 'Regnaholm', IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Gilt, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing, 58x16 cm, en ljusarm skadad vid fäste.
Ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgylld, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing, 58x16 cm
Condition: en ljusarm skadad vid fäste
1500
SEK 1100
Monday February 10 2025
at 20:09:00
9/2 23:31:32
1.000 kr
10/2 19:31:22