GLASS & CERAMICS / Ceramics / Fat 3876057
nr 387 6057
Fat
Lenght: ()
2 st, Kina, längd: 30 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 650
Monday November 21 2005
at 16:00:00
350 kr
600 kr
600 kr