ART / Lithographs / Giclée 13976013
nr 1397 6013
GICLÉE
Ingvar Nilsson, "Sjötomt". Signed, numbered 23/40, unframed, 28x38 cm,
Gicléetryck, Ingvar Nilsson, "Sjötomt". Signerad, numrerad 23/40, oramat löst blad, 28x38 cm
SEK 150
Monday May 17 2021
at 20:35:17
13/5 23:07:22
100 kr
17/5 14:08:38