ART / Sculptures and works of art / Plexikonst 10335148

nr 1033 5148

Plexikonst

1960s/1970s, no signature, 35x36, parts missing.

60/70-tal, ej signerad, 35x36

Condition: delar saknas

600

SEK 100

Monday April 25 2016
at 20:57:40

25/4 20:52:40 1      Vinnande bud