MISCELLANEOUS / Jewellery / Bracelet 7696098
nr 769 6098
BRACELET
+ pendant, silver, markasiter kryssophras, 1930s,
+ hängsmycke, silver, stålgranater kryssophras, 30-tal
800
SEK 350
Monday August 6 2012
at 19:27:00
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver
BRACELET
nr 769 6098
BRACELET
Estimate: | 800 |
Sold: | SEK 350 |
Monday August 6 2012 |
Silver
Silver