KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13955348

nr 1395 5348

Akvarell

Alfred Boll, Stockholmsmotiv, Signerad, 43x59 cm, yttermått inklusive ram: 58x74 cm, akvarell

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 3 maj 2021
kl 19:22:05