KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396299
nr 1539 6299
Oidentifierad konstnär. Signerad Stellan 67. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 57x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 maj 2023
kl 18:36:29
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr