MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 15464045
nr 1546 4045
MIRROR
Barock med liten klocka, 41x23cm, wear, damages.
Barock med liten klocka, 41x23cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 1800
Monday June 5 2023
at 18:37:08
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Robot)
1.700 kr