KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13835344

nr 1383 5344

Akvarell

Boksida, ramad, yttermått inklusive ram: 24x30 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 mars 2021
kl 19:43:42

8/3 19:38:42 1      Vinnande bud