KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956339
*
nr 1395 6339
Karl Johan Lilliesköld
(f. 1954), Sverige
Oljemålning, "Those little pink pyramids", Galleri Bennetter. Signerad. Olja på duk, 20x20 cm, oramad
Karl Johan Lilliesköld, svensk bildkonstnär född 1954.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 maj 2021
kl 19:18:57
- Konstnär/Designer
Karl Johan Lilliesköld
Karl Johan Lilliesköld, svensk bildkonstnär född 1954.
Läs mer om Karl Johan Lilliesköld
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: galleri bennetter olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10
-
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:49
*
Karl Johan Lilliesköld
Karl Johan Lilliesköld, svensk bildkonstnär född 1954.
Läs mer om Karl Johan Lilliesköld
nr 1395 6339
Karl Johan Lilliesköld
(f. 1954), Sverige
Oljemålning, "Those little pink pyramids", Galleri Bennetter. Signerad. Olja på duk, 20x20 cm, oramad
Karl Johan Lilliesköld, svensk bildkonstnär född 1954.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 3 maj 2021 |
- Konstnär/Designer
Karl Johan Lilliesköld
Karl Johan Lilliesköld, svensk bildkonstnär född 1954.Läs mer om Karl Johan Lilliesköld
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: galleri bennetter olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10 -
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:49



