MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 17309361

nr 1730 9361

MIRROR

late 19th century, 178x91, wear.

sent 1800-tal, 178x91

Condition: slitage

SEK 900

Monday October 13 2025
at 20:22:00