KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16958044
nr 1695 8044
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Lars Tärning (f. 1945), Sverige. Signerad, daterad - 97, stilleben av äpple, målad på trä, ej ramad, 12x16 cm, oramad
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 april 2025
kl 19:34:09
800 kr
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning