ART / Lithographs / Grafiskt blad 13242319
nr 1324 2319
Jonas Nilsson
(f. 1968), Sverige
Jonas Nilsson (b. 1968), Sweden. Sweden. Morkulla. Signed, numbered 2/60. Unframed. Subject: ca 34x52 cm,
Grafiskt blad, Gicléetryck, Sverige. Morkulla. Signerad, numrerad 2/60. Oramat löst blad. Motivet: ca 34x52 cm
Jonas Nilsson, Swedish painter, born 1968.
700
SEK 300
Monday May 4 2020
at 18:16:18
4/5 18:11:13