FURNITURE / Tables / Writing desk 15759220
nr 1575 9220
WRITING DESK
Lelångs möbelfabrik, 1950/60-tal, teak. Width: 170 cm. Width: 82 cm, height: 73 cm, wear. , key
Lelångs möbelfabrik, 1950/60-tal, teak. Bredd: 170 cm. Djup: 82 cm, höjd: 73 cm, nyckel
Condition: slitage
2000
SEK 2800
Monday October 30 2023
at 20:30:27
1.900 kr
1.600 kr
1.700 kr (Robot)
2.200 kr
2.600 kr