KONST / Litografier / Färglitografi 12487674
nr 1248 7674
Gunnar Larson
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, Gunnar Larson (f. 1925), Stenhusen, 1995. Signerad, numrerad 6/275. Motivet: 35x49 cm
Gunnar Larson, svensk konstnär född 1925.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:26:15
15/4 15:56:46