KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12408116

nr 1240 8116

Oljemålningar

2 st, Henny Nordvall, Kopia, monogramsignerade 1920. Olja på duk, 63x48

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 11 mars 2019
kl 18:15:50