FURNITURE / Tables / Serving table 14744420

nr 1474 4420

SERVING TABLE

1960s, vändbar bricka (teak / perstorp). Length: 73, width: 46 cm, height: 64 cm, wear.

1960-tal, vändbar bricka (teak / perstorp). Längd: 73, djup: 46 cm, höjd: 64 cm

Condition: slitage

600

SEK 100

Monday June 13 2022
at 18:51:41

10/6 23:36:01 1      Vinnande bud
12/6 12:08:45 1      justering av budtak