ART / Etchings etc / Färgetsning 5246213
nr 524 6213
Färgetsning
Lenght: ()
Stockholmsmotiv, Ragvaldsgatan, sign. Skog 31x23
100
SEK 100
Monday May 12 2008
at 17:18:07
12/5 15:08:31
Signe Persson-Melin (f. 1925)