FURNITURE / Chairs and Stools / Stolar 5005428

nr 500 5428

Stolar

Lenght: ()

10 st, Gustaviansk stil, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

3000

SEK 2900

Monday December 10 2007
at 16:00:00

  • Thema-auction
Tenn
Metalliskt grundämne; Sn. Förekommer främst i mineralet kasseteri; tennsten.
Silver
Mässing
Farstagods