MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 5486054
nr 548 6054
MIRROR
Lenght: ()
Karl-Johan, med trymå, 1800-tal, mahogny, spegel med dekor i förgylld brons, Trymå ej ursprungligen tillhörande. Spegelns mått: 130x51, trymå: 40x62x27 cm
300
SEK 2600
Monday October 27 2008
at 16:00:00
300 kr
600 kr
1.500 kr
1.000 kr
1.400 kr
1.600 kr
hidden*
2.500 kr