ÖVRIGT / Diverse / Vinkylare + kanna 8461364
nr 846 1364
Vinkylare + kanna
trä / mässing, höjd: 40 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 september 2013
kl 18:17:47
100 kr
350 kr
450 kr
Mässing