ÖVRIGT / Diverse / Bordsprydnader 14204520

nr 1420 4520

Bordsprydnader

2 st, Tuppar, metall. Höjd: 26cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

250 kr

måndag 27 september 2021
kl 20:54:16