ART / Lithographs / Litograph in colors 8548605
nr 854 8605
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Bengt Lindström (1925-2008), Épreuve d'artiste (artist proof), faces, subject size: 73x53,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Bengt Lindström (1925-2008), EA (konstnärens exemplar), Ansikten, motivets mått: 73x53
Bengt Lindström, born 1925, dead 2008, Swedish painter and draughtsman.
1000
SEK 1500
Monday October 21 2013
at 19:40:52
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr
Bengt Lindström
Read more about Bengt Lindström