KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14624417

nr 1462 4417

Dimitry Kalinin, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 110x82 cm, oramad

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 25 april 2022
kl 18:38:45

24/4 12:25:35 1      Vinnande bud