MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 15417438
nr 1541 7438
Stol
Sengustaviansk, Signerad ES (Ephraim Ståhl), bemålad, stoppad sits, skuren dekor
Kondition: kompletterad, renoverad, skador, fläckar,
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 22 maj 2023
kl 18:22:23
18/5 01:00:00