ART / Lithographs / Litographs 14597134
nr 1459 7134
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
5 pcs, Hans Viksten (1926-1987), Sweden. Signed, 200-upplaga. Sheet: 43x63cm, oramade lösa blad,
LITOGRAPHS, 5 st, Signerade, 200-upplaga. Bladets mått: 43x63cm, oramade lösa blad
Hans Viksten, Swedish painter, born 1926, dead 1987.
Withdrawn
Monday April 4 2022
at 19:19:32