KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15873054
nr 1587 3054
Monica Lorentzon
(f. 1940), Sverige
Oljemålning, Clown, Signerad. Olja på duk, 48x33 cm, yttermått inklusive ram: 60x44 cm
Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:29:06
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
11 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer