KONST / Litografier / Färglitografi 10928377
nr 1092 8377
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Gustav Rudberg (1915-2001), curling, signerad, motivet: 35x44
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 februari 2017
kl 19:32:08
27/2 19:13:53