FURNITURE / Tables / Lady's working table 9344133
*
nr 934 4133
LADY'S WORKING TABLE
Karl-Johan stil, length: 51 cm, width: 36 cm, height: 61 cm, wear.
Karl-Johan stil, längd: 51 cm, djup: 36 cm, höjd: 61 cm
Condition: slitage
Estimate:
500
Sold:
SEK 400
Auction date:
Monday January 12 2015
at 18:19:57
- Bid history
Time
Bidder
Bid
29/12 21:58:05
1
150 kr
4/1 21:03:03
2
350 kr
9/1 12:12:34
3
250 kr
9/1 12:12:34
2
300 kr (Robot)
9/1 13:05:16
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
Jan 12
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Read more about e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord karl-johan stil lampbord sybord
-
3331 TABLE
perstorpsskiva. Length: 99 cm, width: 74 cm, heigh..//
Present: SEK 300
Auction ends
today
3 juni at 20:30
-
3304 TABLE
senbarockstil, låda i sarg, skuren dekor, svängda ..//
Present: SEK 700
Auction ends
today
3 juni at 20:33
-
8224 TEA TABLE
'Krogsta', ur Ikea 1700-tals serie, tredelad pelar..//
Present: SEK 100
Auction ends
today
3 juni at 20:15
-
3084 TEA TABLE
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Auction ends
today
3 juni at 20:27
-
3171 TEA TABLE
elm wood. Diameter: 79 cm, height: 72 cm,
Present: SEK 100
Auction ends
today
3 juni at 18:23
-
3330 LAMP TABLE
one pair, 1960/70-tal, riopalisander, (citesintyg ..//
Present: SEK 1000
Auction ends
today
3 juni at 19:44
*
LADY'S WORKING TABLE
Condition: slitage
Läs om budbetjänten
Read more about e-auktion
nr 934 4133
LADY'S WORKING TABLE
Karl-Johan stil, length: 51 cm, width: 36 cm, height: 61 cm, wear.
Karl-Johan stil, längd: 51 cm, djup: 36 cm, höjd: 61 cm
Condition: slitage
Estimate: | 500 |
---|---|
Sold: | SEK 400 |
Auction date: |
Monday January 12 2015 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
29/12 21:58:05 | 1 | 150 kr |
4/1 21:03:03 | 2 | 350 kr |
9/1 12:12:34 | 3 | 250 kr |
9/1 12:12:34 | 2 | 300 kr (Robot) |
9/1 13:05:16 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
Jan 12
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Read more about e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord karl-johan stil lampbord sybord
-
3331 TABLE
perstorpsskiva. Length: 99 cm, width: 74 cm, heigh..//
Present: SEK 300
Auction ends
today
3 juni at 20:30 -
3304 TABLE
senbarockstil, låda i sarg, skuren dekor, svängda ..//
Present: SEK 700
Auction ends
today
3 juni at 20:33 -
8224 TEA TABLE
'Krogsta', ur Ikea 1700-tals serie, tredelad pelar..//
Present: SEK 100
Auction ends
today
3 juni at 20:15
-
3084 TEA TABLE
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Auction ends
today
3 juni at 20:27 -
3171 TEA TABLE
elm wood. Diameter: 79 cm, height: 72 cm,
Present: SEK 100
Auction ends
today
3 juni at 18:23 -
3330 LAMP TABLE
one pair, 1960/70-tal, riopalisander, (citesintyg ..//
Present: SEK 1000
Auction ends
today
3 juni at 19:44