KONST / Litografier / Färglitografi 12113019
nr 1211 3019
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Sign RB, "Evening". Signerad, numrerad 21/300. Motivet: 55x37 cm
måndag 22 oktober 2018
kl 19:42:07
22 okt