ART / Oil paintings / Oil painting 17513034

nr 1751 3034

OIL PAINTING

Britta Emitslöf-Dejmo. Signerad, dated -71, stilleben med blommor i vas. Olja på duk, 75x64, yttermått inklusive ram: 88x78 cm,

Britta Emitslöf-Dejmo. Signerad, daterad -71, stilleben med blommor i vas. Olja på duk, 75x64, yttermått inklusive ram: 88x78 cm

Yes

Withdrawn

Monday December 15 2025
at 20:28:39