FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 16537155

nr 1653 7155

CUPBOARD

1940s, Målat, ett dörrpar med bakomliggande lådor, Width: 120 cm. Width: 52 cm. Height: 175 cm, wear, dekorelement för dörr finns.

1940-tal, Målat, ett dörrpar med bakomliggande lådor och hyllplan, Bredd: 120 cm. Djup: 52 cm. Höjd: 175 cm

Condition: slitage, dekorelement för dörr finns

800

SEK 1900

Monday October 28 2024
at 19:42:13