KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12554071

nr 1255 4071

Harry Wichmann

(1916-1993), Sverige

Oljemålning, Man på torg. Signerad, numrerad - 55. Olja på pannå, 60x90

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 20 maj 2019
kl 18:53:38

Harry Wichmann

Läs mer om Harry Wichmann