ART / Lithographs / Giclée 13767042
nr 1376 7042
Tony Warren
(f. 1961), Sverige/USA
Tony Warren (b. 1961), Sverige/USA. Fireplace. Signed, numbered 46/100. Gicléetryck på duk. Subject: ca 45x55 cm, lös duk, unframed,
Eldstad. Signerad, numrerad 46/100. Gicléetryck på duk. Motivet: ca 45x55 cm, lös duk, oramad
Tony Warren, Swedish painter born in Düsseldorf 1961.
SEK 100
Monday February 1 2021
at 20:56:04
1/2 16:40:19