KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14314194

nr 1431 4194

Per Sundberg

(1887-1968), Sverige

Oljemålning, Ödehus. Signerad. Olja på duk, 29x37 cm, yttermått inklusive ram: 40x49 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 november 2021
kl 20:55:46

15/11 17:16:42 1      Vinnande bud

Per Sundberg

Läs mer om Per Sundberg