KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 8641162

nr 864 1162

Skulpturer

4 delar, Kina, höjd: 9-22

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 9 december 2013
kl 20:26:12

6/12 19:54:26 1      150 kr
9/12 17:42:26 2      Vinnande bud