KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12213468

nr 1221 3468

Akvarell

signerad. 1973, eka, 33x24

Utrop:

300 kr

måndag 3 december 2018
kl 19:08:22