ART / Lithographs / Litograph 11865450
nr 1186 5450
LITOGRAPH
Göran Folcker (1920-2000), Sweden. Signerad och numbered HC/XXXX. Subject: 27x37,
Göran Folcker (1920-2000), Sverige. Signerad och numrerad HC/XXXX, Motivet: 27x37
300
SEK 100
Monday May 28 2018
at 19:26:33
27/5 22:03:22