FURNITURE / Tables / Gate-leg table 5886551

nr 588 6551

GATE-LEG TABLE

19th century, lenght: 105, width: 174, height: 77, slitage, skador.

1800-tal, längd: 105, djup: 174, höjd: 77

Condition: slitage, skador

3000

SEK 4100

Monday June 15 2009
at 16:00:00

14/6 14:50:30 1      Vinnande bud
15/6 15:57:17 2      4.000 kr