ART / Lithographs / Litograph in colors 7832295
nr 783 2295
LITOGRAPH IN COLORS
signed, 71/150, subject size: 64x75,
signerad, 71/150, motivets mått: 64x75
SEK 150
Monday October 15 2012
at 19:44:43
10/10 18:05:02
100 kr
14/10 23:17:37