Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 10025728



*

nr 1002 5728


MIXED MEDIA

Margit Uppenberg, Skämtteckning, signed. Gobi,


Margit Uppenberg, Skämtteckning, signerad. Gobi


Droit De Suite

Yes

Estimate:

1000

Sold:

SEK 100

Auction date:

Monday December 14 2015
at 20:31:55


  • Bid history
Time Bidder Bid
14/12 20:26:55 1      Vinnande bud
14/12 20:30:05 1      justering av budtak



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik gobi margit uppenberg skämtteckning vattenfärg
  • 7048 WATERCOLOUR
    unidentified artist. No signature, "Eva den mondän..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:49
  • 6381 WATERCOLOUR
    Olof Walfrid Nilsson (1868-1956). Coastal scene. S..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:22
  • 6578 WATERCOLOUR
    Siri Magnus-Lagercrantz (1875-1944), Sweden. No si..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:22




Ladda ner broschyr