KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12702363

nr 1270 2363

Max Hellberg

(1907-1976), Sverige

Oljemålning, Stilleben, signerad. Olja på pannå, 44x36 cm

Max Hellberg, född 1907 i Stockholm, död 1976, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 20:07:29

26/8 17:21:43 1      250 kr
26/8 20:02:18 2      Vinnande bud

Max Hellberg

Läs mer om Max Hellberg