ART / Lithographs / Litographs in colors 12868185
nr 1286 8185
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
4 pcs, Alf Olsson (b. 1925), Sweden. Ã…rstiderna. Signed, dated -77. Numrerade. Ca 35x42 cm,
LITOGRAPHS IN COLORS, 4 st, Ã…rstiderna. Signerad, daterad -77. Numrerade. Ca 35x42 cm
700
SEK 300
Monday November 4 2019
at 20:28:54
4/11 16:07:26
Alf Olsson
Read more about Alf Olsson