KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 3981408
nr 398 1408
Kopparstick
flertalet lösa blad, 1700-tal och framåt
Utrop:
300 kr
Såld:
950 kr
måndag 27 februari 2006
Kopparstick
nr 398 1408
Kopparstick
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 950 kr |
måndag 27 februari 2006 |