KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 5522738

nr 552 2738

Etsning

signerad Olle Hampus 1991, 94/150, 64x39, stilleben, 64x39

Utrop:

100 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 17 november 2008
kl 20:08:55